DAMY RADĘ
Zespół muzyczny na studniówkę

Zespół na studniówkę Damy Radę przygotował najlepszą ofertę na bal przedmaturalny.

Chcesz wiedzieć, co przygotowaliśmy dla obecnych i przyszłych maturzystów? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy najlepszą i najbardziej szaloną imprezę studniówkową.

Zespół na studniówkę Damy Radę oferuje usługi mzuyczne!

Czego możesz od nas oczekiwać? Zapewniamy:

  • Profesjonalne wykonanie utworów – muzyka jest naszą największą pasją, ale mamy też odpowiednie umiejętności muzyczne. Dlatego też zagwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie. Gramy i śpiewamy tak, by muzyka na żywo brzmiała lepiej niż oryginał puszczony z płyty CD.
  • Doświadczenie – za nami już wiele imprez, także wiele studniówek. Wiemy, jak i co grać, by wszyscy uczestnicy balu bawili się doskonale. Umiejętnie dobieramy repertuar, tak by łączyć najnowsze przeboje z tymi ponadczasowymi hitami. Udało nam się zgromadzić pokaźną listę piosenek – jest to około 500 utworów z różnych stylów muzycznych, z różnych epok czasowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zagramy piosenki popowe, rockowe, biesiadne, discopolowe oraz wiele, wiele innych.
  • Profesjonalny sprzęt muzyczny – dysponujemy urządzeniami doskonałej jakości. Nagłośnienie i oświetlenie (efekty wizualne wywoływane za pomocą takich urządzeń, jak reflektory, lasery, lampy LED, wytwornica dymu). Wszystko to sprawi, że klimat na sali będzie wyjątkowy i podkreśli niecodzienną atmosferę studniówki.
  • Usługi konferansjerskie – poza muzyką na żywo gwarantujemy także prowadzenie imprezy, do nas będzie należało przywitanie gości, podtrzymywanie szampańskich nastrojów oraz zachęcanie do zabawy na parkiecie.
  • Przygotowanie konkursów – nasz zespół na studniówkę zapewnia zorganizowanie dodatkowych zabaw - będą dodatkową atrakcją i urozmaiceniem imprezy. Studniówka nie ograniczy się tylko do tańczenia.
  • Zabawę do białego rana – gramy dopóki goście są na parkiecie. Jeśli będzie trzeba, to możemy przedłużyć zabawę. Wszystko można z nami uzgodnić i dogadać.
  • Dojazd gratis do 100 km. Gramy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz łódzkiego, a nawet mazowieckiego. Ale możemy dojechać też w inne miejsce, wszystko pozostaje kwestią do ustalenia.

To wszystko możemy zapewnić w ramach naszej oferty studniówkowej. Z nami zabawa będzie rewelacyjna i udana. Gramy dynamicznie, żywiołowo – tak, by dopasować się do stylu, jaki preferują maturzyści, dla których studniówka została zorganizowana. Jesteśmy otwarci na dodatkowe życzenia – gramy przede wszystkim dla naszych klientów, a nie dla siebie. Dlatego też chętnie omówimy i zrealizujemy dodatkowe sugestie, propozycje i pomysły.

Profesjonalny zespół na studniówkę!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Warto pamiętać, by odpowiednio wcześniej zarezerwować termin. Czekamy na maile oraz telefony. Damy Radę to najlepszy zespół muzyczny na studniówkę. Nie zawiedziemy Cię!

Napisz lub zadzwoń

Zawsze warto pisać lub dzwonić - dlatego jeśli tylko macie pytania zapraszamy do kontaktu. Pisząc czy dzwoniąc pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności podać termin oraz miejsce imprezy:)

Polecamy

Wideofilmowanie

Kontakt