Studniówka to bal, ale bal dla maturzystów. Nie jest więc typową, sztywną imprezą, podczas której wszystko musi być oficjalne i na odpowiednim poziomie.

To owszem bal, ale taki bal, podczas którego można pozwolić sobie na odrobinę luzu i dobrej zabawy. Szaleństwa na parkiecie do białego rana zagwarantują, że studniówka będzie należeć do najlepszych i najdłużej wspominanych zabaw. Jednak jest jedno „ale” - zagwarantowana musi być profesjonalna muzyka na żywo. A o taką zatroszczy się zespół na imprezę studniówkową – Damy Radę.

Polecamy zespół na imprezę studniówkową

W ramach obsługi konferansjerskiej poprowadzimy całą imprezę. To do nas będzie należało przywitanie gości.

Zajmiemy się zapraszaniem ich do wyjścia na parkiet i przyłączenia się do zabawy. Będziemy dbać o ich dobre nastroje i podtrzymywać szampańską atmosferę. Będziemy zapowiadać dedykacje. Możemy też – jeśli będzie takie życzenie organizatorów i uczestników studniówki – wcielić się w wodzirejów. Możemy zorganizować konkursy i zabawy, które urozmaicą imprezę. Wszystko można z nami wcześniej omówić. Jesteśmy otwarci na pomysły, sugestie czy życzenia. Chętnie je dla naszych klientów realizujemy.

Zespół na imprezę studniówkową  Damy Radę

Możemy też zapewnić niesamowity klimat na sali,w której będzie miała miejsce studniówka. Jak to możliwe?

Posiadamy profesjonalny sprzęt do wywoływania efektów wizualnych. Są to: wytwornica dymu, lasery, stroboskop, reflektory oraz narzędzia do efektów typu LED. Dzięki temu atmosfera na studniówce będzie świetna, a cała impreza niezapomniana dla wszystkich uczestników. Nasz zespół na bal studniówkowy to najlepszy wybór. Z nami na pewno uda się każda zabawa. A atrakcje dodadzą nie tylko indywidualnego charakteru studniówce, ale i sprawią, że każdy uczestnik imprezy będzie w pełni usatysfakcjonowany udziałem w niej. Zapraszamy do kontaktu z nami, mailowego czy telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejmy wątpliwości oraz zarezerwujemy termin. Jeśli zespół na imprezę studniówkową, to tylko Damy Radę! Zapraszamy!