Zespół na bal maturalny czy może DJ? Muzyka na żywo czy zremiksowane kawałki? Zabawa w stylu tradycyjnym czy na nowocześnie?

Takie pytanie z pewnością zadają sobie maturzyści przygotowujący się do organizacji studniówki oraz jej organizatorzy. Wiadomo, że obsługa muzyczna to podstawowy wyznacznik, który decyduje o sukcesie imprezy. Dlatego trzeba wybrać najlepsze rozwiązanie, takie, które zagwarantuje świetną zabawę i pełny parkiet doskonale bawiących się do białego rana. Studniówka coraz bliżej, trzeba więc koniecznie zdecydować się na którąś z opcji oprawy muzycznej. Co więc wybrać, które rozwiązanie będzie korzystniejsze i zapewni murowany sukces balu przedmaturalnego?

zespół na bal maturalny - profesjonalizm i doświadczenie

Kapela to z pewnością wariant, które bardziej sprawdzi się na takiej imprezie, jaką jest studniówka. Studniówka z założenia jest balem i do dla uczestników zabawy, czyli uczniów balem pierwszym. Charakteryzuje ją galowy nastrój, balowa atmosfera, goście zakładają wieczorowe stroje. Wszystko jest więc bardziej poważne w treści i formie.

Warto więc wybrać zespół, który bardziej dopasuje się do takiego nastroju niż klubowy DJ. Za wybraniem zespołu muzycznego zamiast DJ-a przemawiają też takie argumenty, jak profesjonalizm, bardzo bogaty repertuar (ponad 500 najlepszych przebojów polskich i zagranicznych, popowych, rockowych, biesiadnych, z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych i najnowszych hitów królujących w stacjach radiowych) oraz muzyka na żywo. Członkowie kapeli potrafią miksować style, utwory, dopasowują się na bieżąco do bawiących się gości. Do nich dostosowują dynamikę imprezy i tempo zabawy.

Zespół na bal maturalny zajmie się też obsługą konferansjerską - może przywitać gości czy zorganizować konkursy, które uatrakcyjnią imprezę (wszystko można wcześniej z nami ustalić i omówić) i zachęcać gości do zabawy, do dołączenia na parkiet. A to nie wszystko – kapela gwarantuje również profesjonalny sprzęt muzyczny najwyższej jakości – doskonałe nagłośnienie, które nie zawiedzie podczas zabawy tanecznej, a można go także udostępnić uczniom na czas ich występów artystycznych oraz oświetlenie (urządzenia do wywoływania efektów wizualnych, między innymi takie, jak lampy LED, reflektory, lasery, stroboskopy czy wytwornice dymu).

To wszystko świadczy o wyższości zespołu muzycznego nad DJ-em. Dlatego wybierz najlepszy zespół muzyczny – Damy Radę.

Zapewniamy, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Z nami każda studniówka będzie niezapomnianą i rewelacyjną imprezą! Gwarantujemy, że zapewnimy wszystkie atrakcje, a bal przedmaturalny do nudnych należeć nie będzie. Co więcej – jesteśmy otwarci na dodatkowe propozycje, sugestie czy pomysły. Gramy dla uczestników studniówki, nie dla siebie, chętnie więc zrealizujemy ich życzenia.

Poznaj najlepszy zespół na bal maturalny

Zapraszamy do kontaktu z nami. Można do nas zadzwonić, można też kontaktować się mailowo. Odpowiemy na wszystkie pytania czy wątpliwości. Gramy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, łódzkiego, wielkopolskiego czy mazowieckiego. Damy Radę to najlepszy zespół na bal maturalny. Zorganizujemy Ci studniówkę marzeń!