Profesjonalna orkiestra na studniówkę powinna zapewniać bardzo bogaty repertuar piosnek.

Jest to jeden z kilku wyznaczników, jakimi powinno się kierować podczas wyboru najlepszej oferty oprawy muzycznej. Studniówka nie jest zwykłą dyskoteką. Nie jest też poważnym balem. Jaki więc repertuar powinien się pojawić podczas zabawy? Najlepiej zatem osiągnąć złoty środek. Połączenie ponadczasowych hitów, nieśmiertelnych nut disco polo i najnowszych przebojów to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się na studniówce. Dlaczego? Ponieważ każdy będzie mógł wybrać, to co mu najbardziej odpowiada, tańczyć w rytm ulubionych piosnek. Zespół muzyczny, który będzie uświetniał zabawę powinien też dostosować się do gustów bawiących się gości. Wiadomo też, że studniówka to impreza dla maturzystów, ludzi młodych. A tacy wiadomo wolą żywiołową, dynamiczną i energiczną zabawę. I orkiestra studniówkowa w takim stylu powinna prowadzić bal przedmaturalny.

Orkiestra na studniówkę Damy Radę zaprasza

Czy można ustalić repertuar piosenek na studniówkę? Takie pytanie zadaje sobie na pewno wielu maturzystów, którzy by chcieli bawić się zgodnie ze swoimi preferencjami muzycznymi.

Wybierając zespół Damy Radę można być pewnym, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i życzenia odnośnie repertuaru. Można z nami omówić listę wykonywanych piosnek, podrzucić własne pomysły – chętnie je zrealizujemy. Nasza orkiestra na studniówkę może też nauczyć się jakiejś nowej piosenki, specjalnie na studniówkę. Nie ma problemu – wszystko jest kwestią do ustalenia.

Orkiestra na studniówkę - polecamy!

Warto jednak zdać się na nasze doświadczenie – gramy na różnych imprezach – od wesel zaczynając, przez imprezy firmowe, sylwestrowe czy andrzejkowe, a na studniówkach właśnie kończąc.

Wiemy, więc co podoba się uczestnikom takich zabaw. Repertuar dobieramy pod kątem uczestników imprezy – gramy dla Was, a nie dla siebie. Na liście wykonywanych przez nas utworów znajduje się mnóstwo ponadczasowych hitów, jak i najnowsze piosenki. Mieszamy różne style muzyczne. Z pewnością każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie. I wiemy, że przy tak dobranym repertuarze wszyscy bawią się doskonale – i to bez względu na swoje gusta muzyczne. Zawsze więc warto wcześniej się skontaktować z nami. Chętnie wszystko wcześniej omówimy, uzgodnimy, doprecyzujemy każdy szczegół. Wszystko po to, by zabawa była naprawdę udana. Dlatego czekamy na rezerwację terminów, maile i telefony z zapytaniami. Twoja studniówka będzie niezapominanym wydarzeniem, jedynym w sowim rodzaju, a gwarantuje to najlepsza orkiestra na studniówkę - Damy Radę!