Jak wygląda współczesna studniówka?

Tak jak dawniej, także i dziś bal maturalny zaczyna się polonezem. Na początku wznosi się też toast lampką szampana, a potem siada się do uroczystej kolacji. Właściwa część balu to impreza z tańcami do muzyki na żywo zapewnianej przez zaproszony zespół. Później w kolejnej cześć studniówki maturzyści prezentują przygotowany przez siebie program artystyczny.

Orkiestra na imprezę studniówkową Bydgoszcz Damy Radę!

Czasem podczas tego przedstawienia pojawiają się podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, dyrekcji, koleżanek i kolegów za wspólnie spędzony czas, za szkolne wzloty i upadki.

Trzeba też podziękować rodzicom za trud zorganizowania balu maturalnego. I znów po części artystycznej przychodzi czas na dobrą imprezę taneczną, już znacznie bardziej spontaniczną i swobodną. W  Bydgoszczy z pewnością każda impreza studniówkowa będzie wyjątkowa, gdy o oprawę muzyczną i prowadzenie zabaw zadba zespół muzyczny Damy Radę, który gwarantuje nie tylko wspaniałą muzykę i zabawy, ale również zadba o fantastyczną atmosferę całej imprezy do samego rana. Zapraszamy do kontaktu!