Każdy klient ma swoje wymagania. I orkiestra na bal maturalny, która gra dla swoich klientów i ich gości, a nie dla siebie musi zwracać uwagę na te preferencje.

Czego można więc oczekiwać od kapeli? Przede wszystkim profesjonalnych umiejętności muzycznych, dobrego i odpowiednio dobranego repertuaru, własnego nagłośnienia i efektów wizualnych, obsługi konferansjerskiej, dojazdu na miejsce zabawy oraz zrealizowania dodatkowych życzeń czy sugestii. To takie absolutne minimum, które każdy zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe powinien spędzić. A kiedy należy zarezerwować termin i „zaklepać” kapelę?

Damy Radę, najlepsza orkiestra na bal maturalny

Należy pamiętać, że zespoły muzyczne mają nieraz rezerwacje z rocznym czy nawet dwuletnim wyprzedzeniem. Warto więc dużo wcześniej zarezerwować orkiestrę. Chociaż okres zimowy nie jest bardzo oblegany terminowo, to jednak w tym czasie odbywają się zarówno studniówki, jak i bale oraz imprezy karnawałowe. Lepiej więc z rocznym wyprzedzeniem wynająć zespół i cieszyć się profesjonalną obsługą muzyczną i konferansjerską podczas studniówki.

Kolejną kwestią jest zapewnieni nagłośnienia. Czy należy to zadanie do organizujących bal maturalny? Na szczęście – organizatorzy studniówki nie muszą się martwić o techniczne przygotowanie sali.

Zespół powinien dysponować swoim własnym, profesjonalnym sprzętem. Odpowiednią słyszalnością mają zapewnić doskonałe urządzenia nagłaśniające i mikrofony bezprzewodowe. Kapela udostępnia je także uczniom na czas prezentowania programu artystycznego. Atrakcyjny wygląd sali i niepowtarzalny klimat pomogą stworzyć urządzenia do wywoływania efektów wizualnych – lasery, światła LED, wytwornica dymu czy stroboskop.

Studniówka z zespołem Damy Radę

Obsługa muzyczna to nie tylko sama gra – a nasza orkiestra na bal maturalny Damy Radę zapewnia więc dodatkowe atrakcje.

Zastanawiasz się, dlaczego warto nas wybrać? Oto kilka powodów:

  • Mamy bogaty repertuar – gramy mnóstwo różnych piosnek polskich i zagranicznych, starszych i nowszych.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt – dysponujemy instrumentami, nagłośnieniem i oświetleniem najlepszej jakości.
  • Gwarantujemy obsługę konferansjerską – organizujemy konkursy i prowadzimy całą zabawę.
  • Zapewniamy dojazd na miejsce.
  • Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, pomysły i sugestie.
  • Zapraszamy do posłuchania na naszych utworów lub obejrzenie filmów z imprez, na których graliśmy.

Orkiestra na bal maturalny, Damy Radę - najlepszy wybór

Jaki jest koszt wynajęcia kapeli muzycznej na studniówkę? To pytanie jest chyba najczęściej zadawane przez organizatorów studniówek i stanowi porównanie ofert.

Koszt oprawy muzycznej jest jednak zależny od różnych czynników. Ważny jest termin, w jakim odbywa się studniówka, miejsce oraz ilość godzin trwania imprezy. Dopiero na podstawie takich informacji wyceniamy koszt rezerwacji terminu i wynajęcia kapeli. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę – skontaktuj się z nami. Czekamy na telefony, maile oraz na zapytania za pośrednictwem strony internetowej. Ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu, bo Damy Radę to najlepsza orkiestra na bal maturalny!