DAMY RADĘ
Zespół muzyczny na studniówkę

Każdy klient ma swoje wymagania. I orkiestra na bal maturalny, która gra dla swoich klientów i ich gości, a nie dla siebie musi zwracać uwagę na te preferencje.

Czego można więc oczekiwać od kapeli? Przede wszystkim profesjonalnych umiejętności muzycznych, dobrego i odpowiednio dobranego repertuaru, własnego nagłośnienia i efektów wizualnych, obsługi konferansjerskiej, dojazdu na miejsce zabawy oraz zrealizowania dodatkowych życzeń czy sugestii. To takie absolutne minimum, które każdy zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe powinien spędzić. A kiedy należy zarezerwować termin i „zaklepać” kapelę?

Damy Radę, najlepsza orkiestra na bal maturalny

Należy pamiętać, że zespoły muzyczne mają nieraz rezerwacje z rocznym czy nawet dwuletnim wyprzedzeniem. Warto więc dużo wcześniej zarezerwować orkiestrę. Chociaż okres zimowy nie jest bardzo oblegany terminowo, to jednak w tym czasie odbywają się zarówno studniówki, jak i bale oraz imprezy karnawałowe. Lepiej więc z rocznym wyprzedzeniem wynająć zespół i cieszyć się profesjonalną obsługą muzyczną i konferansjerską podczas studniówki.

Kolejną kwestią jest zapewnieni nagłośnienia. Czy należy to zadanie do organizujących bal maturalny? Na szczęście – organizatorzy studniówki nie muszą się martwić o techniczne przygotowanie sali.

Zespół powinien dysponować swoim własnym, profesjonalnym sprzętem. Odpowiednią słyszalnością mają zapewnić doskonałe urządzenia nagłaśniające i mikrofony bezprzewodowe. Kapela udostępnia je także uczniom na czas prezentowania programu artystycznego. Atrakcyjny wygląd sali i niepowtarzalny klimat pomogą stworzyć urządzenia do wywoływania efektów wizualnych – lasery, światła LED, wytwornica dymu czy stroboskop.

Studniówka z zespołem Damy Radę

Obsługa muzyczna to nie tylko sama gra – a nasza orkiestra na bal maturalny Damy Radę zapewnia więc dodatkowe atrakcje.

Zastanawiasz się, dlaczego warto nas wybrać? Oto kilka powodów:

  • Mamy bogaty repertuar – gramy mnóstwo różnych piosnek polskich i zagranicznych, starszych i nowszych.
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt – dysponujemy instrumentami, nagłośnieniem i oświetleniem najlepszej jakości.
  • Gwarantujemy obsługę konferansjerską – organizujemy konkursy i prowadzimy całą zabawę.
  • Zapewniamy dojazd na miejsce.
  • Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, pomysły i sugestie.
  • Zapraszamy do posłuchania na naszych utworów lub obejrzenie filmów z imprez, na których graliśmy.

Orkiestra na bal maturalny, Damy Radę - najlepszy wybór

Jaki jest koszt wynajęcia kapeli muzycznej na studniówkę? To pytanie jest chyba najczęściej zadawane przez organizatorów studniówek i stanowi porównanie ofert.

Koszt oprawy muzycznej jest jednak zależny od różnych czynników. Ważny jest termin, w jakim odbywa się studniówka, miejsce oraz ilość godzin trwania imprezy. Dopiero na podstawie takich informacji wyceniamy koszt rezerwacji terminu i wynajęcia kapeli. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę – skontaktuj się z nami. Czekamy na telefony, maile oraz na zapytania za pośrednictwem strony internetowej. Ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu, bo Damy Radę to najlepsza orkiestra na bal maturalny!

Napisz lub zadzwoń

Zawsze warto pisać lub dzwonić - dlatego jeśli tylko macie pytania zapraszamy do kontaktu. Pisząc czy dzwoniąc pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności podać termin oraz miejsce imprezy:)

Polecamy

Wideofilmowanie

Kontakt