Studniówka to impreza, która zdarza się tylko raz w życiu. Dlatego trzeba zrobić wszystko, by była naprawdę udana i przede wszystkim – niezapominana. By dostarczyła samych dobrych wrażeń, a każdy z maturzystów powinien zapamiętać jaką jako jedno z najlepszych wydarzeń w szkole średniej. Co zatem trzeba zrobić, by można było śpiewać jak Czerwone Gitary w swoim ponadczasowym hicie „Matura”, że „minęła studniówka z wielkim hukiem”?

Najlepsza impreza studniówkowa

Impreza studniówkowa powinna być przygotowywana odpowiednio wcześniej. Zamówienie sali, kateringu i zespołu muzycznego to kwestie, którym trzeba się zająć rok, najpóźniej pół roku przed planowaną studniówką.

Potem może się zdarzyć, że podejmując decyzję na ostatnią chwilę, nie będzie możliwości wyboru najlepszych usług. Jeśli załatwi się takie kwestie rezerwacji, to należy zająć się zapraszaniem nauczycieli, przygotowaniem i zamówieniem eleganckich zaproszeń. Uczniowie muszą przygotować reprezentacyjnego poloneza, który wymaga wielu ćwiczeń i wcześniejszych prób. Wszyscy maturzyści zazwyczaj też układają scenariusz swojego programu artystycznego, który przedstawiają podczas części rozrywkowej balu. Przed samą imprezą trzeba zadbać o wystrój sali, jeśli studniówka będzie w szkole – koniecznie trzeba ją udekorować albo wynająć firmę, która tym się zajmie. Przygotowanie tych szczegółów w odpowiedni sposób zagwarantuje, że bal przedmaturalny z pewnością będzie doskonałą zabawą.

Wybór zespołu muzycznego na studniówkę

Nie można jednak zapomnieć, że osobną kwestią jest wybór zespołu muzycznego na studniówkę. Nie można odwlekać tej decyzji ani decydować się na pierwszą, lepszą ofertę. Kapela studniówkowa w 90% świadczy o sukcesie zabawy. To od niej w przede wszystkim zależy, jak będzie atmosfera i czy uczestnicy będą dobrze się bawić. Impreza studniówkowa z zespołem Damy Radę z pewnością taka będzie. Gwarantujemy najlepsze przeboje, najnowsze hity i ponadczasowe utwory. Zabawa z nami będzie żywiołowa, energiczna, dynamiczna, dopasowana do uczestników balu – w większości są to uczniowie, młodzi ludzie, którym najbliższy jest imprezowo-klubowy klimat. A o taki zatroszczy się też oświetlenie i doskonałe efekty wizualne powstałe za pomocą wytwornic dymu, laserów, reflektorów i lamp ledowych. Zapewniamy też, że wszystko będzie doskonale słychać – posiadamy profesjonalne instrumenty i najlepsze nagłośnienie.

impreza studniówkowa z naszą kapelą

Wszechstronna kapela na studniówkę gwarantuje dobrą zabawę

Do nas – do kapeli – będzie należeć także zadbanie o przebieg imprezy. Zajmiemy się zatem konferansjerką. Przywitamy gości, będziemy utrzymywać sympatyczną atmosferę i szampańskie nastroje. Zachęcimy gości do wyjścia na parkiet. Chętnie poprowadzimy dodatkowe zabawy i konkursy dla uczestników studniówki. Jesteśmy otwarci na życzenia organizatorów balu, więc z pewnością zrealizujemy dodatkowe sugestie czy propozycje. Damy Radę to najlepszy wybór na bal przedmaturalny. Jeśli szukasz zespołu, który spełni wszystkie oczekiwania i zaspokoi wymagania najbardziej wytrawnych imprezowiczów, to nasza kapela jest idealnym rozwiązaniem. Nie zwlekaj, czekamy na kontakt. Z nami czeka Cię najlepsza impreza studniówkowa.